Profesionalūs vertimai – Jūsų verslo sėkmė!
„Adjutor“

Sinchroninės įrangos nuoma

Bosch” sinchroninio vertimo sistemos puikiai tinka tiek dideliems, 5-6 tūkst. dalyvių, tiek ir mažiems, 10-20 dalyvių, renginiams.

BOSCH belaidės sinchroninio vertimo sistemos veikia infraraudonaisiais spinduliais. Tai puikios šiuolaikinės skaitmeninės sistemos, galinčios turėti net 16 kanalų, t.y. užtikrinti vertimą iš 15 kalbų.

Sinchroninio vertimo imtuvai yra labai maži, lengvi (tik 75 g!) ir paprastai naudojami. Visa įranga yra mobili, lengvai surenkama ir išmontuojama, užima nedaug vietos, pritaikyta transportuoti. Vertimas perduodamas labai aiškiai, be jokio pašalinio triukšmo.

INTEGRUS – vienintelė pasaulyje visiškai skaitmeninė sinchroninio vertimo sistema. Šios sistemos perduodamo signalo kokybei neturi įtakos patalpos apšvietimas. Dėl specialiai šiai sistemai sukurtos naujos skaitmeninės garso technikos, sistema pasižymi išskirtine garso kokybe, kurios negali pasiūlyti jokia kita sinchroninio vertimo sistema pasaulyje.
INTEGRUS – sveiki atvykę į naują sinchroninio vertimo erą.

Sistemos yra išplečiamos, taigi iš pradžių įsigijus mažesnę, vėliau ją galima išplėsti.

Vykstant pasaulinei integracijai, ir Lietuvoje kiekvienais metais rengiama vis daugiau tarptautinių seminarų, konferencijų, mokymo kursų. Kadangi ne visi dalyviai gerai moka užsienio kalbas, paprastai susiduriama su vertimo problema. Renginių organizatorius, be konferencijų salės ir projekcinės technikos galintis pasiūlyti ir sinchroninio vertimo aparatūrą, įgyja didelį konkurencinį pranašumą.

„Bosch“ sinchroninio vertimo sistemos veikia daugelyje žymiausių pasaulio organizacijų ir firmų, pavyzdžiui, NATO, Europos Sąjungos būstinėje, daugelio pasaulio šalių parlamentuose, Tarptautinėje futbolo federacijoje (FIFA), Brisbano, Singapūro, Frankfurto, Berlyno parodų ir kongresų centruose, Vokietijos ir Prancūzijos telekomunikacijų bendrovėse, BMW koncerne, „Loyds“ banke, daugelyje viešbučių ir kitur.

Lietuvoje taip pat jau įrengta ne viena tokia sistema, pavyzdžiui, Lietuvos Respublikos Parlamente, Prezidentūroje, Vidaus reikalų ministerijoje ir kituose objektuose.