Profesionalūs vertimai – Jūsų verslo sėkmė!

Verslo klientams

Kasmet tūkstančiai Europos įmonių praranda nemaža verslo galimybių ir nepasirašo sutarčių būtent dėl to, kad stokoja kalbinių įgūdžių ir žinių apie kitas kultūras. ELAN tyrimo duomenimis, iš beveik 200 bendrovių, kurios dėl užsienio kalbų nemokėjimo prarado galimybes sudaryti sutartis, 37-ios nuostolius įvertino 8–13,5 mln. EUR. Kitos 54 bendrovės nepasirašė sutarčių, kurių vertė siekė 16,5–25,3 mln. EUR, o 10 bendrovių praleido progą pasirašyti daugiau kaip 1 mln. EUR vertės susitarimus. („Europos verslo kalbų vadovas“, Europos Sąjunga, 2011.)

Šiandienos verslo pasaulyje gebėjimas bendrauti su klientais iš skirtingų šalių yra didžiulė vertybė, nes susikalbėjimas atveria galimybes. Mes mokame ir jūsų, ir jūsų verslo partnerių kalbą. Kokia bebūtų jūsų veikla, mes padėsime jums įveikti kalbos kliūtis ir sustiprinti savo pozicijas tarptautiniame versle.

Kad pasiektumėte kokybiškesnį rezultatą, naudokitės mūsų paslaugomis, kai reikia išversti teisinius dokumentus, pardavimo informaciją (katalogus, brošiūras, bukletus ir pan.), techninę literatūrą ir kt. Prieš žengdami į naują rinką užsienio šalyje, kreipkitės į mus dėl savo tinklalapio. Tegu jūsų interneto svetainė būna prieinama įvairiomis kalbomis. Galėdami skaityti savo kalba, klientai jumis labiau pasitikės, jiems bus lengviau susipažinti su jūsų produktais ir paslaugomis. Be to, tai reikš jūsų rimtą požiūrį į atitinkamą rinką.

Vertimai

Užsakovų pateikti tekstai vertimui dažnai būna specialios profesinės ar techninės srities ir reikalauja aukšto lygio lingvistinių ir specializuotos terminologijos žinių. UAB „Adjutor“ dirbantys vertėjai specializuojasi tam tikroje srityje. Bet kokio sudėtingumo užsakymą atlieka vertėjas, išmanantis tam tikrą sritį. Mes verčiame įvairiausios srities tekstus: juridinius, techninius, medicininius, transporto, energetikos, žemės ūkio, finansinius, ekonominius, aplinkosaugos, socialinės apsaugos, reklamos, draudimo, Europos Sąjungos dokumentus, kino filmų ir kitokio pobūdžio.

Verčiame pačius įvairiausius tekstus: ekonominius, techninius, teisinius, medicininius ir kt. Priimame  skubius ir labai skubius užsakymus.

VIENO PUSLAPIO VERTIMAS TIK 10* EUR!

Kaina galioja verčiant:

– iš/į lietuvių, rusų, anglų, vokiečių ir lenkų kalbų/-as,

 – ne daugiau kaip 5 psl. per 24 val.,

– 1 psl. sudaro 1500 ženklų be tarpų.

Taupantiems laiką

Siekdami efektyviau bei visapusiškiau aptarnauti jus, už nedidelį mokestį (10* EUR) galime patys pasiimti dokumentus ir pristatyti jums patvirtintus vertimus Vilniaus mieste. Į kitus miestus patvirtintus dokumentus išsiųsime paštu ar per skubių siuntų tarnybas.

 

* Kainos nurodytos be PVM.

Vertimas žodžiu – tai tikslus minties, išreikštos viena kalba, perteikimas kita. Skirtingai nuo vertėjo raštu, vertėjas žodžiu iš karto verčia sakomą tekstą, beveik neturėdamas galimybės pasitaisyti. Privalu išlaikyti teksto perteikimo stilių. Profesionalus vertėjas turi remtis ne vien bendro išsilavinimo žiniomis. Bet ir kaupti žinias iš įvairių specialiųjų sričių.

Jei Jums reikalingas vertėjas verslo susitikimų metu, pas notarą, konferencijoje ar tiesiog Jums reikia profesionalo pagalbos telefoniniam pokalbiui išversti, kreipkitės į „Adjutor“.

Yra du pagrindiniai vertimo žodžiu būdai:

1) Nuoseklusis vertimas: vertėjas yra šalia kalbančiojo, klauso ir verčia visą jo kalbą (dažnai naudodamasis užrašais). Šis būdas naudojamas susitikimuose: vizitų, dalykinių pietų metu ir pan.

2) Sinchroninis vertimas: verčiama iš kabinos, kurioje paprastai dirba du vertėjai, kurie keičiasi kas 20 min. Kai kalbėtojas šneka, vertėjas, sėdėdamas specialioje kabinoje, klausosi jo per ausines ir tuo pat metu verčia į mikrofoną. Sinchroniniam vertimui reikalinga profesionali sinchroninio vertimo įranga (stiprintuvai, ausinės, mikrofonai, vertėjo kabina), taip pat techninio aptarnavimo darbuotojai ir pan.. Šią įrangą galima išsinuomoti pas mus.

Dokumentų vertimas gali būti tvirtinamas vertėjo parašu ir biuro antspaudu, o klientui pageidaujant – ir notariškai.

Vertimų biuro tvirtinimas

Tai vertimų tvirtinimas vertėjo parašu ir biuro antspaudu. Tvirtinamas dokumentas susegamas su verčiamo dokumento originalu arba kopija. Dokumento vertime yra prierašas, kad dokumentą išvertęs asmuo prisiima atsakomybę už vertimo teisingumą, taip pat nurodyta, iš kurios kalbos į kurią versta.

Vertimų biuro tvirtinimo kaina: 1 dokumentas – 1,45* EUR.

Notaro tvirtinimas

Jei reikia, kad dokumentus patvirtintų notaras, būtina pristatyti jų originalus arba nuorašus. Notaras tvirtina pateikto oficialaus dokumento nuorašą ir liudija vertėjo parašo tikrumą. Jei neturite dokumento nuorašo, ne bėda – notaras jį padarys. Notaro paslaugomis galėsite pasinaudoti net neišėję iš verslo centro „Europa“. 2-ame pastato aukšte yra įsikūręs 22 notarų biuras.

Notarinio tvirtinimo kaina: 1 psl. – 0,87* EUR.

* Kainos nurodytos be PVM.

Kalbos, į kurias ir iš kurių verčiame:

Anglų  Vokiečių
 Arabų  Lenkų
 Baltarusių  Portugalų
 Bulgarų  Rumunų
 Čekų  Rusų
 Danų  Vengrų
 Estų  Serbų
 Graikų  Slovakų
 Gruzinų  Slovėnų
 Hebrajų  Suomių
 Islandų  Švedų
 Ispanų  Turkų
 Italų  Ukrainiečių
 Kinų  Japonų
 Latvių  Kroatų
 Lietuvių  Persų
 Moldavų  Olandų
 Norvegų  Kitos
Turėdami patikimų verslo partnerių užsienio šalyse, kiekvieną dieną esame pasiruošę šį sąrašą papildyti. Galite drąsiai patikėti mums bet kurių kalbų kombinacijų projektą.

Dokumentų apostilizavimas

Tai dokumentų tikrumo tvirtinimas. Užsienio institucijoms pateikiami dokumentai turi būti ne tik išversti į tos valstybės, kur jie bus pateikiami, kalbą, bet ir legalizuoti (patvirtintas dokumentų tikrumas) Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijoje.

 

Skubate? Neturite laiko? Patikėkite šį reikalą mums. Kreipkitės į mus ir mes sutvarkysime jums visus dokumentus. (Kainos nurodytos be PVM.)

Paslaugos mokestis 15 EUR (dokumentų pridavimas ir atsiėmimas Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijoje).

Siekdami efektyviau bei visapusiškiau aptarnauti klientus, už nedidelį mokestį (10 EUR) galime patys pasiimti dokumentus ir pristatyti jums patvirtintus vertimus Vilniaus mieste. Į kitus miestus patvirtintus dokumentus išsiųsime paštu ar per skubių siuntų tarnybas.

Dokumentus, kuriuos reikia išversti ir apostilizuoti, galite pristatyti mums į biurą, atsiųsti paštu ar per skubių siuntų tarnybas.

Redagavimas ir korektūra

Mes redaguojame ne tik savo vertėjų darbus, bet ir klientų parengtus tekstus – lietuvių, anglų, vokiečių, lenkų, rusų ir kitomis kalbomis. Jei ketinate ką nors skelbti spaudoje ar kitaip viešinti: dėti į interneto svetainę, spausdinti reklaminiame lankstinuke, siųsti savo užsienio klientams ir pan., atminkite, kad taisyklinga kalba ir nepriekaištingas stilius labai prisideda prie įmonės įvaizdžio formavimo, jos sėkmės.

Kaip atskirą paslaugą galima užsakyti ir korektūrą. Jei ketinate tekstą viešinti, spaudos klaidų taisymas – privalus. Tekstus tikrina ir taiso tik gimtakalbiai redaktoriai.

Maketavimas

Norintiesiems savo informaciją paskelbti spaudoje ar atskiru leidiniu siūlome maketavimo paslaugas. Išverstus tekstus maketuojame pagal originalaus teksto formatą (išlaikome / atitaikome šriftą, spalvas, išdėstymą ir kt.). Branginkite savo laiką – užsisakykite visapusį paslaugų (vertimo, redagavimo, maketavimo, korektūros) paketą. Maketuojame technines instrukcijas, reklaminius prisistatymus, katalogus, brošiūras, lankstinukus ir kt.

Garso įrašų vertimas

Jei reikia garso įrašo vertimo, nesivarginkite ir negaiškite laiko užrašydami tekstą. Pateikite mums laikmeną su įrašu ar interneto nuorodą, per kurią pasiekiamas įrašas. Ir iššifruosime, ir išversime.

Dokumentų vertimas

10
  • Paso, gimimo, santuokos, mirties liudijimo, tėvų sutikimo, pažymų apie teistumą, atestato, diplomo be priedo ir kt.
  • Kaina galioja verčiant iš/į lietuvių, rusų, anglų, vokiečių ir lenkų kalbas.
  • Kainos nurodytos be PVM.

Vertimas
žodžiu

501 val.
  • verčiant iš/į lietuvių, rusų, anglų, vokiečių ir lenkų kalbas.
  • Kainos nurodytos be PVM.

Dokumentų legalizavimas

5
  • dokumentų pridavimas ir atsiėmimas pas notarą
  • Kainos nurodytos be PVM.

Dokumentų legalizavimas

15
  • dokumentų pridavimas ir atsiėmimas Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijoje
  • Kainos nurodytos be PVM.